Střelnice LEIKO s.r.o., Plzeň

střelnice, prodej zbraní a střeliva, zbrojní průkazy

Vyhledat

Vyhledat

+420 377 222 199

ZÁCHYT ZÁVĚRU KMR S

Značka:
Kód produktu: 1110-01503-0400
Dostupnost: 1

Cena: 850 Kč

- +

 

Záchyt závěru je navržen tak, aby byl snadno dosažitelný a snadno ovladatelný během střelby a výměny zásobníku.
Slouží k zajištění závěru v zadní poloze, obvykle po vyprázdnění zásobníku. Tento prvek je součástí většiny moderních samonabíjecích pistolí.

Zajištění závěru v zadní poloze - když je zásobník prázdný, záchyt závěru automaticky zajišťuje závěr v zadní poloze, což dává střelci signál, že je potřeba vyměnit zásobník.

Umožnění nabíjení nové munice - jakmile je nový zásobník vložen, střelec obvykle stiskne záchyt závěru, čímž umožní závěru, aby se pohyboval dopředu a došlo k nabití první náboje do komory.

Bezpečnostní prvek - záchyt závěru může být také bezpečnostní prvek, který zabraňuje náhodnému výstřelu, dokud není zásobník správně vložen a zbraň není připravena k použití.

Zasílání novinek

Odběr užitečných novinek o konaných prezentacích anebo mimořádných slevách.